Kiralık nakliyat asansörü mü arıyorsunuz?

Kiralık nakliyat asansörü mü arıyorsunuz? 09 Temmuz

Kiralık Evden Eve Nakliyat Asansörü Hizmetimiz;

Bursa’da evden eve nakliyat firması olarak hizmet veriyorsunuz ama asansörünüz yok. O zaman Barış Evden Eve Nakliyat firması olarak asansör hizmeti vererek size yardımcı olabiliriz. Bizden günlük olarak asansör kiralayabilir ve müşterinize nakliyat hizmeti verebilirsiniz.

Firmamız sadece Bursa evden eve nakliyat firmalarına değil, asansörlü nakliyat hizmeti ihtiyacı olan herkes için “kiralık asansör” hizmeti vermektedir. Firmamızda 2 adet asansörlü araç bulunmaktadır. En geç 2 gün öncesinden haber vermeniz gerekmektedir. Eğer ihtiyacınız olduğu tarihte asansörlü aracımız boşta ise gerekli anlaşma yapılarak size hizmet verilecektir.

Kiralık asansörlü aracımız ulaşılması yüksek yerlere ulaşmanızda ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Çok kısa zaman içersinde güvenli bir şekilde nakliyat hizmetinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Kiralık asansör aracımız hakkında detayla ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir ve tüm ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Asansörlü araçlarımızı görmek için Evden Eve Nakliyat Araçlarımız sayfasını ziyaret ediniz.

Kiralık Nakliyat Asansörü

Kiralık asansör araçlarımızı evden eve nakliye hizmetinde kullanabileceğiniz gibi, asansör olmayan yüksek yerlere eşyaların çıkarılması ve indirilmesinde kullanabilirsiniz. Kiralık asansörlü araçlarımızın kiraya verilme işlemi Bursa genelinde hizmet veren kişilere ya da firmalara günlük olarak kiraya verilir.

Kiralık asansör için telefon numaramız: 0 224 245 52 50

Diğer hizmetlerimiz için aşağıda bulunan linkleri tıklayınız.


Bursa Evden Eve Nakliyat Yorumları