Eşya Paketleme

Eşyalarınızı Taşırken Özenle Paketliyoruz

Evden Eve Nakliyat Esnasında Eşyalarınızın Paketlemekle Uğraşmayın!

Barış Evden Eve Nakliyat olarak evden eve nakliyatı yapılacak olan eşyalarınızın paketleme işlemini, özenle ve en iyi eşya paketleme malzemeleri ile gerçekleştiriyoruz. Böylece eşyalarınız bir yerden bir yere taşınırken kırılma, çizilme, ezilme v.b. gibi istenmeyen durumlardan tamamen korunmuş hale geliyor. Evden Eve Eşya Paketleme işlemimiz hakkında bir fikir edinebilmeniz için aşağıdaki “Paketleme Öncesi” ve Paketleme Sonrası” resimlerini inceleyebilirsiniz.


Gardrop- Paketleme Öncesi ve Sonrası

 

TV Ünitesi – Paketleme Öncesi ve Sonrası

 

Yatak – Paketleme Öncesi ve Sonrası

 

Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Foto Galeri

Barış Bursa Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınıza en az sizin kadar önem veriyor ve taşınma esnasında onlara zarar gelmeyecek şekilde uzman ekibimiz ve paketleme araçlarımızla Eşyalarınızı en güvenli şekilde paketliyoruz.

Taşınacak Eşya Listenizi Yaptınız Mı?

Evinizi veya Ofisinizi taşımadan önce taşınacak olan eşyalarınızın bir listesini yapmak evden eve nakliyat sırasında olası eksiklik, kayıp vb. gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız için doğru bir yaklaşımdır. Siz de hazırlamış olduğumuz “Evden Eve Nakliyat Eşya Listesi Oluşturma Aracıyla” kendi eşya listenizi oluşturabilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi